Uncategorized

Warto zadbać o uśmiech

Śliczny, śnieżnobiały uśmiech koryguje samopoczucie i zdecydowanie dodaje pewności siebie. Na taki zabieg najczęściej decydują się młode osoby, które zakończyły noszenie aparatu ortodontycznego. Metod wybielania jest wiele i można tego dokonać także w domowym zaciszu, jednakże warto zdecydować się na zabieg w profesjonalnym gabinecie, gdzie stomatolog wykorzystuje przy pracy wysokiej jakości produkty i narzędzia.

Taka opcja jest w pełni bezpieczna i pozwala pozyskać optymalny efekt.
Na co zwracać uwagę przy wyborze dobrego gabinetu?
Osoby, które zdecydowały się na wybielanie zębów na prawdę bardzo często stają przed dylematem gdzie odnaleźć najlepszą placówkę. Pod linkiem https://wybielaniezebow-warszawa.pl można zapoznać się z ofertą renomowanego gabinetu zlokalizowanego w Warszawie. Wybielanie laserowe to nieinwazyjny zabieg, który w okamgnieniu daje możliwość pozyskać zamierzony efekt. Zabieg można powtórzyć po upływie wymaganego czasu, najczęściej kilku miesiącach a wręcz po roku.
Jak dbać o zęby po wybielaniu?
Aby efekt mógł utrzymywać się jak najdłużej konieczne jest przestrzeganie kilku bardzo istotnych zasad, miedzy innymi:
– biała dieta, czyli unikanie barwiących produktów spożywczych, takich jak czarna kawa, buraki a także czerwone wino,
– regularna higiena przy użyciu dedykowanych preparatów,
– częste kontrole w gabinecie stomatologicznym.
Przed zabiegiem wybielania fachowcy zazwyczaj zalecają wykonanie higienizacji, czyli usunięcia kamienia nazębnego. Ważne jest również, aby zęby były wyleczone, pozbawione ubytków i stanów zapalnych.

Źródło informacji: wybielanie laserowe.